ALEALUZ | Butik med belysningsartiklar och tillbehör
ALEALUZ | Butik med belysningsartiklar och tillbehör
  • LED-lampor
    • LED-rör
    • Standard LED-lampor
    • LED-klotlampor
    • LED-kronljuslampor
    • LED-globlampor
    • Retro Vintage
    • Smarta wifi-LED-lampor
    • LED-lampor med sensor
    • LED-lampor 100V-220V
    • Dimbara dekorativa LED-lampor Bailey
    • LED-lampor P16 GU10
    • led lampor gu10 35mm
    • LED-lampor MR16 12V, 50 mm diam.
    • LED-lampor MR11 12V, 35 mm diam.
    • LED Linestra-lampor
    • LED-reflektor- och PAR-lampor
    • Industriella LED-lampor
    • Platta GX53- och Tendera E27-LED-lampor
    • LED-spollampor och rörlampor
    • Kompakta LED-lampor
    • Linjära R7s LED-lampor
    • LED-lampor AR111 och AR70
    • LED-miniatyrlampor
    • LED-stiftlampor
    • PAR LED-lampor för pool
    • LED-lampor för speciella tillämpningar
    • Prevaled-moduler
  • Armaturer
    • Utomhusarmaturer
    • Inomhusarmaturer
    • Dekorativa ljusslingor
    • Lamphållare och adaptrar
  • Traditionella lampor
    • Lysrör för livsmedel
    • Färgade lysrör
    • Rör för specialtillämpningar
    • Halogenlampor
    • Glödlampor
    • Infraröda lampor för specialtillämpningar
    • Urladdningslampor
    • Fotooptik och scentillämpningar
    • Medicinska och övriga tillämpningar
    • Reprografik
    • UV-C-desinfektion
    • Ultraviolett för insektsfällor och industriella tillämpningar
    • Ugnslampor 300 °C
  • Osram bostadsarmaturer
    • Osram bostadsarmaturer
  • Utrustning och tillbehör
    • Driftdon och reglering
    • Glimtändare för lysrör
  • Tridonic
    • LED-moduler
    • LED-drivdon
    • Nödbelysning
    • Ljusstyrning och uppkoppling
    • Tillbehör
  • Ventilation
  • 3M-produkter
    • Produkter för elektriska tillämpningar
    • Tillbehör för lågspänningskablar
    • Produkter för utrustningstillverkare
  • Ako-produkter
    • Givare och tillbehör
    • Larm
    • Skyddshylsor för rör
    • Nivåregulatorer
    • Temperaturregulatorer
  • Hygienprodukter och -utrustning
    • Elektriska handtorkar
    • Tvålautomater
    • Hårtorkar
    • Miljödispenser
    • Pappers- och handdukshållare
    • Toalettpappershållare
    • Insektsdödare
  • Se mer
    • LedsC4 belysning
    • Outlet
    • Varumärken
Prenumerera och få 5 % RABATT på ditt första köp | Fri frakt från €150
  1. Alealuz
  2. Belysning. Lampor och armaturer
  3. LED-lampor
  4. LED-rör
  5. LED-rör T5 150 cm
Redovisning
  • Endast produkter i lager
pris
SEK
—
SEK
Mark
  • Philips
  • Ledvance
Färgtemperatur
  • 4000k-kallt ljus
  • 3000k varmt ljus
  • 6500k-mycket kallt ljus
Dimbar
  • Nej
Energieffektivitet
  • c
  • d
  • OCH
Tipo de producto
  • Tubo LED T5
Nyheter
Belysning för lager, garage, industribyggnader etc....
3 februari 2025 Belysning för lager, garage, industribyggnader etc.... Belysning för områden som parkeringsplatser, lager, industrilokaler etc. ...

VARFÖR BYTA TILL LED-BELYSNING?
31 december 2024 VARFÖR BYTA TILL LED-BELYSNING? Eftersom det är intressant att byta ut konventionell belysning mot LED-belysning

VARDAGSRUMSBELYSNING
20 november 2024 VARDAGSRUMSBELYSNING Vikten av bra belysning i vardagsrummet

Se alla

LED-rör T5 150 cm för direkt ersättning
Philips Färgtemperatur 4000k-kallt ljus

Visar 7 produkter
Relevans Nyaste först Pris: billigast först Pris: dyrast först Rabattens slutdatum
Visar 7 produkter.
Mas-ledad rörlampa hf 1500mm he 20w = 35w 840 t5

Mas-ledad rörlampa hf 1500mm he 20w = 35w 840 t5

240,74 kr

Master led-lampa t5 hf 1500mm ho 26w 4k

Master led-lampa t5 hf 1500mm ho 26w 4k

272,89 kr

I lager. Omedelbar leverans.
D
Master led-rörlampa t5 hf 1500mm ho 26w 4000k direkt till nätverk

Master led-rörlampa t5 hf 1500mm ho 26w 4000k direkt till nätverk

250,21 kr

I lager. Omedelbar leverans.
C
Philips 29052500 mas ledtube t5 1500mm uo 36w 840 220v

Philips 29052500 mas ledtube t5 1500mm uo 36w 840 220v

546,11 kr

D
MAS LED lamprör 1500mm HE 20W 840 T5 EU

MAS LED lamprör 1500mm HE 20W 840 T5 EU

358,96 kr

D
Philips 29554400 LED Corepro LEDtube Hf 1500mm He 20,5w 840 T5

Philips 29554400 LED Corepro LEDtube Hf 1500mm He 20,5w 840 T5

180,61 kr

I lager. Omedelbar leverans.
D
Philips 29566700 LED Corepro LEDtube Hf 1500mm Ho 26,7w 840 T5

Philips 29566700 LED Corepro LEDtube Hf 1500mm Ho 26,7w 840 T5

230,81 kr

Få våra nyheter

Se detaljer + -
Genom att markera detta alternativ skickar vi dig de bästa erbjudandena och exklusiva kampanjer och rabatter till din e-postadress. Du kan när som helst avsluta prenumerationen.
Den här webbplatsen använder reCAPTCHA för att skydda formulär.
Vi är nästan klara!
Vi har skickat ett e-postmeddelande för att bekräfta din e-post
Se lista
Vår butik
  • Vem vi är
  • Betalningsmetoder
  • Nyheter
  • Försäljningsvillkor
  • Cookies policy
  • Integritetspolicy
  • Rättsligt meddelande
  • Ångerrätt
  • Returer och återbetalningar
Hjälp
  • Kontrollera statusen för din beställning
  • Ladda ner faktura
  • Webbkarta
kontakt
  • Kontaktformulär
  • info@alealuz.com
  • +34 932 432 420
  • Visa
  • Mastercard
  • Maestro
  • PayPal
  • Bizum
  • Google Pay
inloggning

  • spanska
  • franska
  • portugisiska
  • italiensk
  • Dutch
  • danska
  • Svenska
  • engelska
  • tysk
2026 © ALEALUZ 2003, S.L. - CIF B-63076111 - C. Bronze, 41-43 Polígono Industrial Les Guixeres 08915 Badalona (Barcelona). España
    Powered by OpenTiendas
    Få 5% rabatt
    Registrera dig och få rabatten direkt. Vi skickar ett e-postmeddelande med en länk till din kupong.
    Ställ in dina cookiepreferenser
    Vi använder cookies och liknande tekniker för att erbjuda dig en personlig, säker, pålitlig upplevelse och för att kunna mäta sidans prestanda för att fortsätta att förbättra våra tjänster. För mer information eller för att redigera dina cookie-inställningar när som helst, kolla Cookies policy-sidan
    Inställningar för kakor och liknande

    På den här sidan kan du hantera konfigurationen av cookies och liknande.